Competiciones 2021 / Txapelketak 2021

 

 

 

Lehiaketen protokoloa COVID-19 aroan

Protocolo competiciones era COVID-19

kluben Zinpeko deklarazioa/ Declaración Jurada clubes

 

 

 

UR LASAIAK

AGUAS TRANQUILAS

 

DATA

Fecha  

TXAPELKETA 

Competición

TOKIA 

Lugar

DISTANTZIA 

Distancia 

EMAITZAK 

Resultados

 2021/02/21

21/02/2021

Atzeratua/ Aplazado

2021/03/13

13/03/2021

Gipuzkoako Txapelketa

Cto.  Gipuzkoa

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Zumaia

5km

 

 

 2021/02/28

28/02/2021

Euskadiko erlojupeko txapelketa 

 

Campeonato de Euskadi Contrareloj

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Kartela

Legutiano

2km

 

 

2021/03/07

07/03/2021

 

Euskadiko Txapelketa

Cto. Euskadi

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

 

 Irun

5km 

 

 

 

 2021/03/13

13/03/2021

Atzeratua/ Aplazado

2021/04/10

10/04/2021

Bizkaiako Txapelketa

Cto.Bizkaia

Ibilbidea/ Recorrido

Epaile taldea/ Equipo arbitral

 Plentzia 5km  

 

Kluben sailkapena/ Clasficación clubes

 

2021/08/14

14/08/2021

Euskadiko Sprint Txapelketa

Cto. Euskadi Sprint

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Legutio    

 

 

INFANTILAK

INFANTILES

 

DATA

Fecha  

TXAPELKETA 

Competición

TOKIA 

Lugar

DISTANTZIA 

Distancia 

EMAITZAK 

Resultados

 2021/5/15

15/05/2021

Atzeratua/ Aplazado

2021/05/16

16/05/2021

 

Euskadiko Infantilen Txapelketa

Cto. Euskadi Infantiles

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Legutiano

3km

 

Kluben sailkapena/ Clasficación clubes

 

 

ESTILO LIBREA

COPA DE EUSKADI DE ESTILO LIBRE

ARAUDIA / REGLAMENTO

DATA

Fecha  

TXAPELKETA 

Competición

TOKIA 

Lugar

Resultados

 Iraila/ Septiembre

 

Euskadiko Rodeo Txapelketa

Cto. de Euskadi de Rodeo

Murillo de Gállego/ Orthez/ Santa Cara
 

*Por confirmar

 

ITSAS KAYAKA

KAYAK DE MAR

EUSKADIKO XVI. ITSAS-KAYAK KOPA /  XVI COPA DE EUSKADI DE KAYAK DE MAR

ARAUDIA / REGLAMENTO

SAILKAPENA / CLASIFICACIÓN

DATA 

Fecha 

TXAPELKETA 

Competición

TOKIA 

Lugar

EMAITZAK

Resultados

 2021/ ekaina

junio 2021

Aldatu/Modificado

2021/05/29

29/05/2021

Gipuzkoako Txapelketa

Cto. Gipuzkoa

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Zumaia Sakoneta  

2021/06/20

20/06/2021

1. Leiaketa*

1. Competición

Plentzia- Villano

Plentzia  

 2021/07/31

31/07/2021

   Euskadiko Txapelketa

Cpto. De Euskadi

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Sokoa Hondarribia

 

 

 2021/abuztua

Agosto/2021

2. Leiaketa*

2. Competición

 Donostia Pasajes

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Donostia Pasajes  
 

 2021/10/03

03/10/2021

 

3. Leiaketa*

3. Competición

Lekeitio

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Lekeitio

 
 

 

 

 Zehazteke/ Sin determinar

 

4. Leiaketa*

4. Competición

Pasaia

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Pasaia  
 

 

 *Euskadiko Kopa barruan dauden probak/ Las competiciones que entran dentro de la copa de Euskadi

 

KAYAK POLOA

 

DATA 

Fecha  

TXAPELKETA 

Competición

TOKIA 

Lugar

EMAITZAK

Resultados

 2021/09/18

18/09/2021

Euskadiko Txapelketa

Cto. de Euskadi

Astigarraga  
 
 

 

KAYAK SURFA

 

KAYAK SURF ESKO XVI, EUSKADIKO KOPA/ XVI COPA DE EUSKADI DE KAYAK SURF

ARAUDIRA/ REGLAMENTO

SAILKAPEN NAGUSIA/ clasificación Copa

DATA / Fecha  

TXAPELKETA / Competición

TOKIA /Lugar

EMAITZAK

Resultados

 2021/04/17-18

17-18/04/2021

Atzeratua Urrira

Aplazado Octubre

1.go Proba- Bizkaiako Txapelketa

1ª Competición- Cto. Bizkaia

Kartela/ Cartel

Mundaka

 
 
 

 2021/04/24-25

24-25/04/2021

Atzeratua Maiatzera

Aplazado a Mayo

2021/05/09

09/05/2021

 

2. Proba

 2ª Competición

Kartela/ Cartel

 Lekeitio
 
 
 
 

2021/05/08-09

08-09/05/2021

Atzeratua/ Aplazado

2021/05/ 29 edo 30

29 o 30/ 05/2021

3. Proba-Euskadiko Txapelketa

 3ª competición- Cto. Euskadi

Kartela/ Cartel

 

Bakio

 


 

 2021/09/25-26

25-26/09/2021

4. Proba

 4ª Competición

Kartela / Cartel

 
Sopela  

 2021/10/09-10

09-10/10/2021

5. Proba

5ª Competición

Kartela / Cartel

Zurriola  

 2021/urria

octubre/2021

6. Txapelketa- Gipuzkoako Txapelketa

 6ª Competición- Cto. Gipuzkoa

 Zarautz  

 

EUSKAIKO IBAIETAKO XXII. KOPA

XXII COPA DE EUSKADI DE RÍOS Y MARATÓN

ARAUDIA/ REGLAMENTO

SAILKAPENA/ CLASIFICACIÓN

 DATA 

Fecha 

TXAPELKETA 

Competición

 TOKIA 

Lugar

DISTANTZIA 

Distancia

EMAITZAK 

Resultados

2021/05/01

01/05/2021

 

Euskadiko Maratoi Txapelketa- 1.go proba*

Cto. de Euskadi de Maratón *

1ª Competición

 

Ibilbidea/Recorrido

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Nanclares de Gamboa
18km 

Resultado de imagen de pdf

kluben sailkapena/ Clasificación clubes

 

 2021/05/15

15/05/2021

 

2. Proba- Euskadiko K-2 Txapelketa

 2ª Competición- Cto. Euskadi K-2

Informazioa/ Información

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

Pasaia    

Resultado de imagen de pdf

kluben sailkapena/ Clasificación clubes

 2021/06/19

19/06/2021

3. Proba- Plentzia

3ª competición. Plentzia

Kartela

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

 Plentzia 12 km  

 2021/uztaila

julio/2021

4. Proba- Bidasoa Ibaiaren jetsiera

4ª competición. Ascenso - Descenso del Bidasoa

Klubeko gonbidapena/ Invitación club

Kartela

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

 Irun  
 

 2021/uztaila

Julio/2021

 

5. Proba- Urola Ibaiaren Igoera- Jetsiera

5ª competición. Ascenso- Desce

nso del Urola

Kartela

Zumaia  12km

 

 2021/Iraila

Septiembre/2021

 

6. Proba- IV. BBKayak

 6ª Competición- IV. BBKayak

Boletin informativo

 

 Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

 Bilbo 7km  

 2021/Iraila

Septiembre/2021

 

7. Proba- Butron ibaiaren Igoera- Jetsieta

Aitor Saenz de Ojer-en Oroimenez

 7ª Competición. Ascenso - Descenso Ría de Butron.

Memorial Aitor Saenz de Ojer 

Ibilbidea / Recorrido

Planoa

Epaile Taldea/ Equipo Arbitral

 

 Plentzia 12Km  

 

 

SLALOM-A

ARAUDIA/ REGLAMENTO

EUSKADIKO XXIII. KOPAKO SAILKAPEN NAGUSIA/ Clasificación Final XXIII. Copa Euskadi Slalom

DATA / Fecha  

TXAPEKETA / Competición

TOKIA / Lugar

EMAITZAK

Resultados

2021/02/28

28/02/2021

Atzeratua/ Aplazado

2021/06/12

12/06/2021

1.go Proba

1ª Competición 

Epaile taldea/ Equipo arbitral

  San miguel

Resultado de imagen de pdf 

Resultado de imagen de pdf

1.go taldeko Kluben emaitzak/ resultado clubes grupo 1

2.taldeko kluben emaitzak/ resultado clubes grupo 2

 

 2021/04/17

17/04/2021

2. Proba

2ª Competición

Epaile taldea/ Equipo arbitral

 San Miguel

 

Resultado de imagen de pdf 

Resultado de imagen de pdf


 

1.go taldeko Kluben emaitzak/ resultado clubes grupo 1

2.taldeko kluben emaitzak/ resultado clubes grupo 2

 

 

 2021/05/08

08/05/2021

3. Proba

3ª Competición

Epaile taldea/ Equipo arbitral

San Miguel

Resultado de imagen de pdf 

 

 

 2021/05/29

29/05/2021

 

4. Proba- Gipuzkoako Txapelketa

4ª Competición- Cto. Gipuzkoa

Epaile taldea/ Equipo arbitral

Orthez

 
 

 

 

 2021/06/16

16/06/2021

Atzeratua/Aplazado

2021/06/26

26/06/2021

5. Proba- Euskadik Txapelketa

5ª competición- Cto. Euskadi 

Epaile taldea/ Equipo arbitral

Pau  
 

 

 

 

 

Contactar

Paseo Errotaburu nº1-3ª Planta

Donostia - San Sebastian

Gipuzkoa

20018

Email: Helbide elektroniko hau spambot-etatik babestuta dago. JavaScript gaituta izan behar duzu ikusi ahal izateko.

Tel: 943 051365

Colaboradores